Number One Türk pop
 Kral FM arabesk
 Radyo Seymen oyun
 Semerkand Radyo din
 Power Türk pop
 Efkar arabesk
 Can Radyo oyun havas
 Lalegül FM dini
 Radyo Müzik pop
 Baba Radyo arabesk
 Metro FM yabancı
 Akra FM dini
 Süper FM pop
 Gebze FM arabesk
 Number One FM yaban
 Ravza FM dini
 Kral Pop pop
 Aşk FM arabesk
 Radyo Mydonose yabn
 Bayram FM dini
 Show Radyo pop
 Radyo Ahenk arabesk
 Virgin Radio yabancı
 TRT FM tsm-thm
 Best FM pop
 Slow Türk slow
 Joy FM yabancı
 Ostim Radyo türkü
 Pal FM pop
 Joy Türk slow
 Pal Station yabancı
 Radyo Alaturka sanat
 Alem FM pop
 Slow Time slow
 Power FM yabancı
 Radyo 7 Türkü thm
 Radyo D pop
 NTV Spor spor Radyo Voyage yabancı
 Radyo 7 Sanat tsm
 Radyo 1 spor
 Radyo Spor spor
 TGRT FM haber
 Cem Radyo türkü
 Lig Radyo spor
 Radyo Bilyoner spor
 NTV Radyo haber
 Radyo Dem türküRadyo Alaturka

Radyo Alaturka : Türk Sanat Müziği Sevenlerin Uğrak Mekanı, Nostalji Merkezi Ve Sanıt Müziğinin Doyumsuz Tadıyla Sizlere Rado Hizmeti Sunmaktadır. Kültürümüze Sadık Kalan Radyo Türk Müziğinin Tartışılmaz Bir Numarası Olarak Gösterilmektedir. Yaptığı Kaliteli Yayınla Sadece Büyük Yaş Gurubu Dinleyicilere Değil Gençlere de hitap edip onlara Türk Müziğini sevdirmeyi amaç edinmiştir. 

Radyo Alaturka ‘nın esas amaçlarından bir taneside bu müziği icra etmiş sanatçılara destek vermek ve onlara sahip çıkmak için ellerinden geleni yapmak. Gerçek aşkı anlatan o saf ve güzel tınılar bize tıpkı bir eski film nostaljisinde iki sevginin bibirine koşarken yaşattığı hazzı mutluluğu yaşatmaktadır.

 

50-60-70 ve 80 li yıllara damgasını vurup halen yeni şarkıcılar tarafından yapılan parçaların kullanılmasıda bu eşsiz şarkıların ne kadar kaliteli ve güzel tad bırakıp halen çok dinlenmeleriylede o ruhu asla kaybettirmeyeceğinin kanıtı olup bu güzellikleri bizlere sunan Radyo Alaturka ‘ya da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yaşamın verdiği, hayatın verdiği zorluklardan uzaklaşıp o duru müzikle kendimizi rahatlatıp iyi hissetmek bu kadar kolay sadece Alaturka dinlemeniz yeterli.

Programcılarımız : Seçil Süslü ile Canlı Canlı Musiki Programı Her Çarşamba 15:00-17:00 Arasında Sizlerle

Serda Saraçoğlu‘nun Sunduğu Deva ile Her Salı 15:00-16:00 Arasında Sizlerle…

Tuğba Saraçlar ile Seyr-i istanbul Her Perşembe 16:00-17:00 Arasında

ADNAN KOÇ’LA ŞARKILARDAN FAL TUTTUM. Her Salı 17:00-19:00 Arasında Sizlerle

Bunlar Radyomuzun Özel programlarıydı

Hafta içi Her gün 07:00-10:00 Saatleri Arasında Seda Saraçoğlu Güne Merhaba Diyerek Sizlere alaturka Zevkini tattırıyor…

Hafta içi Her gün 10:00-13:00 Saatleri Arasında da Seçil Süslü Yayını Devralıp O Güzel programı ve sesiyle Gönülden Nağmeleri bizlere Dinletiyor.

Hafta içi Her gün 17:00-20:00 Saatleri arasındaysa Tuğba Saraçlar Günün stresinden bizi uzaklaştırıp Bir Sevdadır Şarkılar Programı ile bizi mest etmeye devam ediyor radyomuz ve radyocularımız…

Radyo Alaturka

91.0 Frekansından Yayın Yapan Radyo Alaturka Ayrıca Şarkı Yarışmalarıda Düzenlemektedir. Çeşitli düzenlemelerlede adından sıkça söz ettiren radyo gelişimini devam ettirmektedir.

iletişim:

0 216 559 00 10

Sms ile istek yapmak için Tüm Operatörlerden Alaturka Yazıp Boşluk Bıraktıktan sonra mesajınızı yazabilir ve 3969’a gönderebilirsiniz.

Kaliteli Sanat Müziğinin Gerçek Adı ve Sizlere Kaliteyi Hissettiren o Doyumsuz Nağmelerle Aşkların En Güzelini, Yeşilçamın o Büyülü Karelerini Hatırlatan Film Tadında Şarkılarla Sizlerle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir