Radyo Alaturka

Radyo Alaturka : Türk Sanat Müziği Sevenlerin Uğrak Mekanı, Nostalji Merkezi Ve Sanıt Müziğinin Doyumsuz Tadıyla Sizlere Rado Hizmeti Sunmaktadır. Kültürümüze Sadık Kalan Radyo Türk Müziğinin Tartışılmaz Bir Numarası Olarak Gösterilmektedir. Yaptığı Kaliteli Yayınla Sadece Büyük Yaş Gurubu Dinleyicilere Değil Gençlere de hitap edip onlara Türk Müziğini sevdirmeyi amaç edinmiştir. 

Radyo Alaturka ‘nın esas amaçlarından bir taneside bu müziği icra etmiş sanatçılara destek vermek ve onlara sahip çıkmak için ellerinden geleni yapmak. Gerçek aşkı anlatan o saf ve güzel tınılar bize tıpkı bir eski film nostaljisinde iki sevginin bibirine koşarken yaşattığı hazzı mutluluğu yaşatmaktadır.

 

50-60-70 ve 80 li yıllara damgasını vurup halen yeni şarkıcılar tarafından yapılan parçaların kullanılmasıda bu eşsiz şarkıların ne kadar kaliteli ve güzel tad bırakıp halen çok dinlenmeleriylede o ruhu asla kaybettirmeyeceğinin kanıtı olup bu güzellikleri bizlere sunan Radyo Alaturka ‘ya da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yaşamın verdiği, hayatın verdiği zorluklardan uzaklaşıp o duru müzikle kendimizi rahatlatıp iyi hissetmek bu kadar kolay sadece Alaturka dinlemeniz yeterli.

Programcılarımız : Seçil Süslü ile Canlı Canlı Musiki Programı Her Çarşamba 15:00-17:00 Arasında Sizlerle

Serda Saraçoğlu‘nun Sunduğu Deva ile Her Salı 15:00-16:00 Arasında Sizlerle…

Tuğba Saraçlar ile Seyr-i istanbul Her Perşembe 16:00-17:00 Arasında

ADNAN KOÇ’LA ŞARKILARDAN FAL TUTTUM. Her Salı 17:00-19:00 Arasında Sizlerle

Bunlar Radyomuzun Özel programlarıydı

Hafta içi Her gün 07:00-10:00 Saatleri Arasında Seda Saraçoğlu Güne Merhaba Diyerek Sizlere alaturka Zevkini tattırıyor…

Hafta içi Her gün 10:00-13:00 Saatleri Arasında da Seçil Süslü Yayını Devralıp O Güzel programı ve sesiyle Gönülden Nağmeleri bizlere Dinletiyor.

Hafta içi Her gün 17:00-20:00 Saatleri arasındaysa Tuğba Saraçlar Günün stresinden bizi uzaklaştırıp Bir Sevdadır Şarkılar Programı ile bizi mest etmeye devam ediyor radyomuz ve radyocularımız…

Radyo Alaturka

91.0 Frekansından Yayın Yapan Radyo Alaturka Ayrıca Şarkı Yarışmalarıda Düzenlemektedir. Çeşitli düzenlemelerlede adından sıkça söz ettiren radyo gelişimini devam ettirmektedir.

iletişim:

0 216 559 00 10

Sms ile istek yapmak için Tüm Operatörlerden Alaturka Yazıp Boşluk Bıraktıktan sonra mesajınızı yazabilir ve 3969’a gönderebilirsiniz.

Kaliteli Sanat Müziğinin Gerçek Adı ve Sizlere Kaliteyi Hissettiren o Doyumsuz Nağmelerle Aşkların En Güzelini, Yeşilçamın o Büyülü Karelerini Hatırlatan Film Tadında Şarkılarla Sizlerle…