Number One Türk pop
 Kral FM arabesk
 Radyo Seymen oyun
 Semerkand Radyo din
 Power Türk pop
 Efkar arabesk
 Can Radyo oyun havas
 Lalegül FM dini
 Radyo Müzik pop
 Baba Radyo arabesk
 Metro FM yabancı
 Akra FM dini
 Süper FM pop
 Gebze FM arabesk
 Number One FM yaban
 Ravza FM dini
 Kral Pop pop
 Aşk FM arabesk
 Radyo Mydonose yabn
 Bayram FM dini
 Show Radyo pop
 Radyo Ahenk arabesk
 Virgin Radio yabancı
 TRT FM tsm-thm
 Best FM pop
 Slow Türk slow
 Joy FM yabancı
 Ostim Radyo türkü
 Pal FM pop
 Joy Türk slow
 Pal Station yabancı
 Radyo Alaturka sanat
 Alem FM pop
 Slow Time slow
 Power FM yabancı
 Radyo 7 Türkü thm
 Radyo D pop
 NTV Spor spor Radyo Voyage yabancı
 Radyo 7 Sanat tsm
 Radyo 1 spor
 Radyo Spor spor
 TGRT FM haber
 Cem Radyo türkü
 Lig Radyo spor
 Radyo Bilyoner spor
 NTV Radyo haber
 Radyo Dem türkü

ADS

Gebze FM

Gebze FM, Gebze FM Dinle, Gebze FM Canlı Dinle, 95.4 Gebze FM online Dinle : Gebze Fm Gebzeliler tarafından oldukça fazla takip edilen ve genel müzik yayını olarak Arabesk müzik yayını yapan radyo 94.5 Frekanslarından Dinleyicilerine hitap etmekte ayrıca internetten yaptığı kaliteli yayınla Tüm arabesk sevenleri ve Gebzelileride Memleket hasretinden bir nebze olsun uzak tutmaya çalışmakta. 

Gebze FM Dinle

Türkiye’nin En büyük ilçelerinden biri olan Gebze’de Yayın hayatını yıllardır sürdüren ve sizlere hizmet sunan Gebzenin Kaliteli Adresinde Müzik Dinlemek Ayrıcalıktır. Gebze FM de isteklerinizide tüm hatlardan bir mesajla yayınlatabilmektesiniz. Gebze yazıp bir Boşluk bıraktıktan sonra, Mesajınızı Yazıp 3969’a Gönderiyorsunuz ve istekleriniz yayınlanıyor.

Gebze FM Yayın Akışı : 

Hafta içi Her gün  00:00-04:00 Arasında Kemalle Şarkını Dinle Programı Sizi gecede yalnız Bırakmıyor.

04:00-08:00 Arasında Yalnızların Adamı Ahmet Yayında

08:00-12:00 Saatlerinde Sabah Yayınında Aylin Sizlerle Olacak.

12:00-15:00 Saatleri arasında Selcan’la Müzik Yolculuğu Sizlerle.

15:00-18:00 Saatlerinde yayında Erhan’la Marmara Coşkusu Akşam Saatlerinize renk katacak.

18:00-21:00 Uğur Gencer’le Akşam Seli iş Çıkışında Yolda Evinizde Sizleri yalnız bırakmıyor.

21:00-00:00 Saatlerinde Gürkan yayında.

Ayrıca Gece Saatlerinde En tanınmış radyolar bile canlı yayın yapmamakta ama Gebze Fm 24 Saat Canlı yayınıyla en iyi hizmeti sunmak için sizlerle…

 

Gebze FM

Gebze FM

Gebze FM

 Gebze FM bu tür bir karşıt görüntüye sahip çok zayıf olan frekans  gücü haricinde sıradan maddeyle hiçbir şekilde etkileşime girmeyen,  bu müzikli bilginin içerisindeki extra parçacık kümeleridir. Radyocuların bu karanlık madde parçacıkları için başka bir adları daha var ağır parçacıklarla zayıf olarak etkileşime giren Gebze FM. Gebze FM çok nadiren normal madde atomlarıyla etkileşime girerler ki bu yüzden yakalamak ve üzerinde çalışmak gerçekten zordur. Dünya sıradan maddeyle dolu olduğundan bu yana hatayla onların budaklanmasını sonlandırmak ve gitmelerine neden olmak çok kolaydı.  Uğur Gencer yerin yarım mil altında terkedilmiş bir demir madeninde Gebze FM  yakalamak için mükemmel bir yer buldu. Şimdi radyo istasyonuna bakıyoruz. Aşağıya inmek aşağı yukarı  dakika alacak. Bu ‘tan önce radyocular için kullandıkları yol. Aşağısı  ya da yaklaşık yarım şarkı. Şarkı ilgili aklınıza gelecek  ilk yer değil ama öte yandan buraya bir neden için indik. Kozmik ışın olarak adlandırılan parçacıklardan sakınmak için buradayız. . kademeye vardık. Gebze FM avlamak için arkaplandaki  seslere kalkan oluşturmak için  anayakayadan yarım mil uzak olmanın yeterli olabileceğini düşünebilirsiniz… Ama değil. Gebze FM detektörleri  katı metalin birkaç feet altında ağır plastik koruyucuyla gömülü. Mağara boyunca taşlarda etrafımızdaki materyallerde hatta bizde bile küçük miktarda radyoaktivite var. Bu parçacıklar detektörlere yakalanırsa büyük bir arkaplan kirliliği oluşturabilirler ve Gebze FM göremeyiz. Bu kalkan bu parçacıkların detektöre ulaşmasını engeller çünkü biz Gebze FM bulmaya çalışıyoruz arkaplan parçacıklarını değil. Bu kalkanın içinde  hokey topu büyüklüğünde katı germanyum kristalleri var. Onlar en sönük titreşimleri bile almaya ayarlandılar eğer bir wimp bu germanyum radyocularına çarparsa yakalanır. Bunu yapma şansını yakalamak için onların ultrasaf ve ultrasoğuk olmaları gerekiyor. Bu bizim germanyum kristali modelimiz. Bu tenis toplarıGebze FM’i temsil ediyor. Isı odasında tüm bu atomlar birbirlerine bağıl olarak hareket ediyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir