Radyo 16

Radyo 16, Radyo 16 Dinle, Canlı Radyo 16 Dinle, 96.3 Radyo 16 online Dinle : Bursa’dan Türkiye’ye Açılan Güçlü ses ve güçlü kadro bu frekanslarda yayınını yaklaşık 20yıldır sürdürmekte. 90’lı yılların başında yayın hayatına başlayan radyo istasyonu Slow ve Arabesk müzik sevenlerin en çok rağbet ettiği istasyonlar arasında yer almakta. 7 den 70 e tüm dinleyicilere hitap edip Programcılarını yıllardır değiştirmemekle birlikte istikrarlı gidişini sürdürmekte olan Bursa’nın en iyi radyosu Radyo 16 internet aracılığı ile Tüm Türkiye ve Dünya’dan takip edilebilmektedir. 

Radyo 16 Dinle

 

Radyo 16 Programcıları

[checklist]

  • Serdar BALKAN – “Serdar’la Sabah”

  • Doğukan HACIOĞLU – “Doğukan Show”

  • Sercan SARUHAN – “Sercan’la Hoş Muhabbet”

    İlker SAKALAR – ”İlker’le Akşam’dan Gece’ye

[/checklist]

Radyomuzdan istek istemek ve mesajlarınızın yayınlanması için 16 Yazıp Boşluk bıraktıktan sonra Mesajınızı yazıyorsunuz ve 3969’a mesajınızı gönderiyorsunuz. ŞArkınız anında radyonuzda yayınlanıyor ve istediğiniz operatörden mesajınızı gönderebilirsiniz… Bursa’nın en güçlü ve en çok dinlenen radyosu….

İletişim :

ŞİRKET ÜNVANI     : RADYO 16 FM İLETİŞİM A.Ş.

SORUMLU MÜDÜR : GIYASETTİN BİNGÖL İLETİŞİM : 0 224 329 87 87

Canlı Yayın Tel : 0224 326 26 16

Şirket Ünvanı:RADYO 16 FM İLETİŞİM A.Ş.

Yazışma Adresi:
B – Blok K:3 D:3 Nilüfer / Bursa / Türkiye

Radyo 16

Bursaya Bursalıya hizmet eden ve değişmez kadrosuyla slov müzik ve arabeskin gerçek kimliğini dinleyicilere sunan istasyon sizler için gece gündüz durmadan çalışıyor. Bursa’nın birinci radyosu olmaktan gurur duyuyoruz senelerdir bizi bu tahttan indiren ve indirecek olan çıkmadı ve bu layık gördüğünüz konumda olmaktan kıvaç duyuyoruz… Vatan ana Radyo 16 zaferin sembolü olan meşe ağacını göstermektedir.  Uzun yıllar Radyo 16 özel eşyaları ve kendisine hediye edilen eşyalar bu bölümde sergilenmiş. Daha sonra bu müze  yılında mozolenin hemen altında bulunan   alanlarla birleştirilerek… ”Radyo 16” haline dönüştürülmüş. Frekans  bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde; Radyo 16 özel eşyaları ile kendisine hediye edilen objeler sergilenmekte. İkinci bölümde; panorama ve yağlıboya tablolarla Bursa kara ve deniz savaşları ile Radyo 16 üçüncü bölümde; milli mücadele ve devrimler anlatılmış. Dördüncü bölümde ise; Oyunlar’ün özel kitaplığı bulunmaktadır. Gelin şimdi hep birlikte müzeyi gezmeye başlayalım. İlk vitrinde; Serdar babası Radyo 16 ve  fotoğraflarını görmekteyiz. Hemen altında Oyunlar’ün eski yazıyla düzenlenmiş nüfus cüzdanı ve  Latin harflerinin kabulünden sonraki yeni harflerle düzenlenen nüfus cüzdanını görmekteyiz. Buradaki vitrinde de;  numarada Radyo 16’nın….